Působení na trhu

NOVASERVIS je součástí skupiny FERRO, která  působí na polském, českém a slovenském trhu.

 

Země, které mají v současné době největší podíl na exportu výrobků NOVASERVIS jsou: Rumunsko a Slovensko. Podrobnou strukturu prodeje na export znázorňuje níže uvedený obrázek.

 

 

Na polském trhu Skupina FERRO distribuuje své výrobky prostřednictvím dvou kanálů – tradičního a obchodních sítí s vybavením typu „dům a zahrada”.

 

Tradiční kanál distribuce, v současné době v Polsku nejrozšířenější, funguje na bázi spolupráce s centry velkoobchodního prodeje, velkoobchodními sítěmi (mj.: ze Saint Gobain Dystrybucja, Onninen, PSB), nákupními skupinami (mj. ze SBS, ABG, Sangroup), a s velkoobchody po celé zemi. V tomto modelu jsou největší velkoobchodní odběratelé zdrojem zásobování pro menší velkoobchody, instalatéry a maloobchody. Mimo tradiční kanál, skupina FERRO prodává svou nabídku prostřednictvím velkoplošných specializovaných obchodů (mj. Leroy Merlin, Castorama, OBI, Bricoman).

 

Konkurenční převaha

 

Klíčovými činiteli, kteří umožňují Skupině FERRO udržet pozici jednoho z lídrů na trhu, jsou následující konkurenční převahy:

 

  • Široký a neustále se zvětšující sortiment výrobků
  • Skupina FERRO drží jedno z předních míst v zemi v oblasti podílu v prodeji sanitárního vybavení a instalací. Skupina vlastní následující značky: Ferro, Weberman, Metalia, Titania a Novatorre, a také zastupuje italské výrobce Caleffi a Cimm. To jí dává výraznou převahu nad konkurenci a poskytuje silné místo na trhu
  • Bohatá nabídka a široký sortiment výrobků umožňují systematicky zvyšovat podíl na trhu a povědomí o značce

 

Rozsah činnosti

Mimo působeni v Polsku, Skupina FERRO prodává své výrobky na mnohých zahraničních trzích, a zároveň se tak stává jedním z největších výrobců sanitárního vybavení a instalací ve střední a východní Evropě. Umožňuje to současně maximalizaci přínosu úspor z rozsahu činnosti, a zároveň díky působení na mnohých trzích se zvyšuje povědomí o značce.

 

Výroba

Výroba prostřednictvím české továrny NOVASERVIS ve Znojmě a čínské společnosti Yuhuan AMG Just Valve Co. Ltd. umožňuje pružně reagovat na změny v poptávce na trhu, a zároveň udržet minimalizaci nákladů a vysokou kvalitu výrobků.

 

Vysoká kvalita výrobků

Skupina neustále přijímá opatření směřující k získání co nejlepších parametrů kvality. FERRO klade zvláštní důraz na splnění požadavků platných norem, udržení vysokých technických parametrů, bezpečnosti a funkčnosti svých výrobků. Skupina Ferro má zavedený Systém řízení jakosti ISO 9001:2008.

 

Renomé značky FERRO

  • Skupina byla mnohokrát odměněná a vyznamenaná za vysokou kvalitu výrobků, povědomí o značce a operační efektivitu.
  • Výrobky FERRO byly mnohokrát odměňovány, obdržely mimo jiné: vyznamenání „Teraz Polska” 2010, zlaté vyznamenání a Grand Prix „Laur Konsumenta 2010”.
  • Zákonem vyžadované povolení, osvědčení a technická schválení.
  • Skupina získala významnou konkurenční převahu získáním francouzského osvědčení potvrzujícího splnění omezujících norem a umožňujícího působení na tamním trhu. Osvědčení ISO 9001:2008 pro skupinu Ferro získaly mimo FERRO SA, také Ferro International a Yuhuan AMG Just Valve Co. Ltd.
CONTACT US
* povinné údaje
Zavřít

Sign in